Google İlk Sayfa

Google’da öne çıkmanın en iyi yolu web siteniz için iyi bir SEO çalışması yapmaktan geçer. SEO 'Arama Motoru Optimizasyonu' ile web sayfanız çok daha iyi indekslenir bir durumda olacaktır.


Web sitenize koyduğunuz her bilgi bunu arayanlar açısından bir sonuç olarak yansıtılacak ve web sitenize ziyaretler yoğunlaşacaktır.

Tabiki bununla birlikte yapmanız gereken bazı hususlar da şunlardır :

Web sitenizin yazılım altyapısını arama motorlarına uygun hale getirin

Bunun için profesyonel bir destek alınız ya da sitenizi yeniden yaptırınız.

Web sayfanızı sürekli güncel tutun

Web sitenizdeki ürün ve hizmetlerinizi tanıtırken kullandığınız ifadeler ve tanıtıcı bilgi metinleri mutlaka sizin tarafınızdan yazılmış, orijinal olmalıdır. Başka siteden aldığınız bilgiler size çok fazla bir şey sağlamaz. Bunlar Google açısından takibi çok kolay şeylerdir. Google sitenize başka bir siteden aldığınız metni kolaylıkla çözer ve sizi orijinal içerik kullanmadığınızdan dolayı arama sonuçlarında çıkarmaz. Ya da geri sayfalarda çıkarsınız.

Güvendiğiniz ve sizden daha çok ziyareti olan sitelere link vererek tanınırlığınızı sağlayın

Birçok seçkin sitede linki olan web sitesi için Google ayrı bir puan vermektedir. Yani o sitenin marka değerini yükseltmektedir. Bu ise aramalarda sizi ilk sıraya çıkartmak için bir neden olacaktır.

Web sitenizin reklamını yapın

Sektörel toplu mailler atarak ya da Google Adwords gibi reklam araçlarını kullanarak sitene sizi ziyaret edecek ziyaretçiler bulunuz. Burada bu ziyaretçilerin gerçek olması önemlidir. Yani sitenizde gezinti yapmaları ve inceleme yapmaları gerekmektedir.

Kalıcı olduğunuzu gösterin

Web sitenizin hizmetlerini, özellikle domain hizmetini 2 ya da 3 yıllık satın alınız. Bunun anlamı o sitenin geçici olmadığını gösterir. Google özellikle bunlara da dikkat eder. Birçok büyük marka olmuş siteler web isimlerini 5 ile 10 yıllık satın alırlar.

Web sitenizin kesintiye uğramaması ve web isminizin expired (süresinin dolması) durumuna düşmemesi için özellikle gayret ediniz.

KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.