Micro Web Sitesi

Micro web siteleri bir ürünü ya da markayı diğerlerinden ayırarak detaylı tanıtmak için hazırlanmış etkileyici mini web siteleridir.


Micro web siteleri, bir nevi sanal işyerinizin broşürüdür. Ürün veya markanızı daha etkili tanıtabilmek, ön plana çıkarmak için hazırlanmış, müşterilerinize ürününüz hakkında detaylı bilgi veren web siteleridir.

Micro web siteleri, sadece bir ürün üzerine yoğunlaşarak yapıldığı için müşterilerine ürünle ilgili çok daha geniş bilgi vermeyi sağlar. Sadece bir tek ürün üzerine kurulan bir micro web site, o ürünün arama motorlarında çıkma oranını yükselterek aynı sektördeki diğer ürünlere kıyasla daha zirveye yerleşmesini sağlar.

Micro siteler, broşür web siteleri ile bir tutulmamalıdır. Broşür web siteleri, tek sayfadan oluşur ve kartvizit niteliği taşımaktadır. Micro web siteleri ise ürün tanıtımına yönelik birkaç sayfadan oluşmaktadır. Görsel içeriği çok daha etkileyici, ürün tanıtımına yönelik video ve resim galerisi bulunan mini sitelerdir. Micro web siteleri, kurumsal sitenizin görsel imajını bozmadan marka veya ürününüzü çok daha etkili tanıtabilmenize olanak sağlar.

Otomotiv, inşaat, motosiklet, teknoloji şirketleri gibi geniş ürün yelpazesine sahip firmalar mikro web sitelerinden faydalanabilir. Örneğin, bir telefon şirketi satışa sunduğu yüzlerce farklı modelinden birini ön plana çıkarmak istiyorsa micro web sitesinden faydalanabilir. Ya da bir otomotiv firması kampanyaya dahil ettiği bir modelini micro siteler ile daha etkili tanıtabilir.

Micro Web Sitelerin Avantajları

  • * Ürününüzü ya da markanızı daha etkili tanıtım imkanı sağlar.
  • * Tek bir ürün/marka üzerine oluşturulduğundan arama motorlarında bulunabilirlik açısından daha başarılı olması.
  • * Birebir ürününüzle ilgilenen potansiyel ziyaretçi kazanması.
  • * Akılda kalıcılığı,
  • * Firmanıza saygınlık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti sağlaması.
KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.