Broşür Web Sitesi

Sadece yeni bir ürünü tanıtmak için yeni bir web sayfası oluşturmak isteyebilirsiniz. Ya da firmanızı tek sayfalık web siteleri ile çok ucuza internette tanıtabilirsiniz.


Broşür web siteleri, yeni çıkan bir ürünün tanıtımı için özel olarak hazırlanmış tasarımlardır. Kartvizit web sitesi olarak da adlandırılır. Zaten bir web siteniz var fakat yeni ürününüz için ayrı bir web sitesi oluşturmak isteyebilirsiniz. Bunun için yeni ürününüze ait bir hosting ve alan adı tescili yaptırarak broşür niteliğinde bir web sayfası tasarlatabilirsiniz.

Broşür web siteleri küçük işletmeler için ekonomik bir çözümdür. İnternet üzerinden tanıtıma ihtiyacı olmayan firmaların (bakkal, küçük çaplı fast food, piknik evi, vb. ) email hesabı oluşturma ve prestijleri için kullanılan bir yöntemdir.

Broşür web siteniz başlangıç olarak tek sayfalık tasarlansa bile, ileride sayfa sayısını arttırmak mümkündür. Böylece gelişmiş bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Yapmış olduğumuz broşür web sitesine facebook hesabınızı entegre ederek ürün tanıtım ve site trafiğini arttırabilirsiniz.

KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.