Flash Web Sitesi

Müşterilerinize projelerinizi görsel olarak anlatmak isteyebilirsiniz. Flash web siteleri, görsellik ve estetiğin zirvede olduğu web sitesi tasarımlarıdır.


Flash web siteleri, görselliğe önem veren, reklama ihtiyacı olmayan, kişiler ve kuruluşlar tarafından tanınan, markalaşmış şirket veya kişiler için tavsiye edilir. Ayrıca, müşterilerinize yapacağınız projelerinizi bazen görselliği ön plana çıkararak anlatmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda da size flash web sitelerini önerebiliriz.

Görselliği harika olmasına rağmen, güncelleştirmesi oldukça zor olması tam bir dezavantajdır. Arama motorları tarafından okunamaması ise bir diğer eksi yönüdür. Flash olarak tasarlanan sitelerde dosya boyutları çok önemlidir. Sitenin hızlı açılabilmesi açısından görsel içeriklerin boyutu, kaliteyi bozmayacak şekilde küçültülmelidir.

Flash tasarımlardan oluşan web sayfaları, eğlenceli animasyon ve videolar ile süslenerek, siteniz de büyük fark yaratmanızı sağlar. Sayfanızı ziyaret eden kullanıcı ya da müşterileriniz, sitenizde dolaşırken hem çeşitli animasyonları izler, hem de sitenizden gerekli olan hizmetleri alabilirler.

Genellikle imaja ve görselliğe dayalı web projeleridir. Başlıca mimarlık, tekstil, marka bazlı elektronik ürünlerin tanıtımı, gibi web tasarımlarında kullanılır. Web tasarımlarının ilk yapılmaya başlandığı zaman dilimlerinde her zaman istenilen flash, daha sonra google’un sıcak bakmadığı başka bir deyişle flash uygulamalarının içeriğinin indexlenmemesi nedeni ile pek fazla tercih nedeni olmamıştır. Programın kullanım detaylarından dolayı yapım süresi açısından daha maliyet gerektiren web tasarımı şekilleridir. Flash çalışmaların güzel olabilmesi için, web sitesinde bir kurgu oluşturmak gerekir. Özellikle sürükleyici bir kurgu çok güzel web projesinin ortaya çıkmasında büyük rol oynar. Yazdıklarımızdan flash programında yer alan basit animasyonları flash web tasarımı olarak nitelendirmeyiniz.

Flash Web Sitelerin Avantajları

  • * Firmanın ürün ve hizmetlerini estetik animasyonlar ve kaliteli görseller ile incelenmesini sağlar.
  • * Kurumsal firmaların ürün ve hizmetlerini en profesyonel şekilde sunumunu sağlar.
  • * Basit yapıları ile site içerisinde aranılan şeyin kolay bulunmasını sağlar.
  • * Tüm sayfalar ilk girişinizde tek sefer yüklenir ve sayfa geçişlerinde ziyaretçileriniz tekrar sayfa yüklenmesini beklemezler.
  • * Tasarımınız ve site içerisinde bulunan fotoğraf gibi öğeler başka web siteleri tarafından çalınamaz.

Flash Web Sitelerin Dezavantajları

  • * Flash ile oluşturulan tasarımlar arama motorları tarafından okunamazlar. Bu sebeple sitenizi flash ile yaptırmayı düşünüyorsanız arama motorlarında üst sıralarda olmayı gözden çıkarmalısınız.
  • * Statik yapılan sitelere göre maliyeti oldukça yüksektir.
  • * Sayfa açılış hızı içeriğinize göre oldukça yavaş olabilir. Bu nedenle sitenize gelen ziyaretçi sitenizin yüklenmesini beklemeden sitenizden çıkabilir.
  • * Site üzerinde değişiklik yapmak statik bir siteye göre daha karmaşık olabilir. Bazı durumlarda mümkün olmayabilir.
  • * Android işletim sistemlerinin flash desteği olmaması ya da eklenti güncellemesi sonucu kullanılıyor olması. Bu durumda birçok akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda siteniz görüntülenemeyebilir.
KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.