Statik Web Sitesi

İşiniz gereği siteniz çok sık güncelleme gerektirmiyorsa, web sitenizi daha ekonomik fiyatlara mal etmek istiyorsanız size statik web sitesi tasarımını öneririz.


İçerisinde programla dilleri barındırmayan (.php, .asp, .asp.net, vb) ve veritabanına ihtiyaç duymayan sitelere verilen genel addır. Genellikle HTML, XHTML, DHTML, CSS, Javascript, Flash kod yapısına sahiptir.

Statik web sitelerini, sadece küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı sitelerdir diye adlandırmak yanlıştır. Büyük ölçekli firmaların da tercih sebebi olabilir. Önemli olan firmanın iş hacmi değil, mevcut web sitesi ile müşterilerine sunacağı etkinlikleridir. Yani, sürekli güncelleme gerektiren, ürün portföyü geniş olan, kampanya ve duyuruları yoğun olan, web sitesi üzerinden satış yapmayı düşünen, ayrıca geniş bir bayi kitlesine sahip olan firmalara statik web sitesi önerilmez.

Genel olarak tanıtım amaçlı olarak kullanılan sitelerdir. Firmanızın ve vermiş olduğunuz hizmetlerin detaylı tanıtımının bir kereye mahsus yapılması yeterlidir. Sitenizi ziyaret eden müşterileriniz firmanız ve hizmetleriniz hakkında yeterli bilgiye sahip olacaklardır.

Statik web siteleri, dinamik web sitelerinde olduğu gibi bir kontrol paneline sahip olmazlar. Site içerisindeki değişikliler ancak program bilgisi olan, bu işin uzmanı olan kişi ya da kuruluşlar tarafından yapılır.

Zaman içerisinde ihtiyaç duyalabilecek değişiklikler (iletişim ve adres bilgisi, kampanya duyurusu, resim değiştirme, sayfa içeriğinde değişiklik, vb.) senede bir defaya mahsus olmak üzere web sitesini bize yaptıran müşterilerimize hiçbir ücret talep etmeden verilmektedir. Yeni ürün sayfası oluşturma, tasarım yenileme gibi detaylı değişiklikler ek ücrete tabi tutulmaktadır.

Statik Web Sitelerin Avantajları

  • * Yazılım maliyetlerinin düşük olması,
  • * Sunucu masraflarının düşük olması (Veri tabanına gerek yoktur),
  • * Görsel açıdan daha zengin olmaları.

Statik Web Sitelerin Dezavantajları

  • * Kullanıcılar tarafından güncellenememesi,
  • * Ek sayfa oluşturmanın zorluğu.
KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.