Linux Hosting

Linux hosting üzerinde PHP ve MYSQL tabanlı uygulamalar çalışmaktadır. Linux sunucularımız üzerinde bulunan kontrol panelleri sayesinde, uygulamalarınızı çok kısa sürede aktif edip, web sitenizi yayına başlatabilirsiniz.


  • * Tüm sunucularımız WordPress, Joomla, Opencart, Magento, PrestaShop ve benzer popüler PHP tabanlı yazılımlar ile %100 uyumludur.
  • * Sunucularımız Redhat ve VMWare tabanlı Cloud altyapısı üzerinde barındırılmaktadır. Depolama ve yedekleme çözümü olarak Netapp ürünleri kullanılmaktadır.
  • * Talep ettiğiniz taktirde ve gerekli erişim bilgilerini sağladığınızda, bir başka sunucudaki web sitenizi eksiksiz ve çalışır bir şekilde, yeni oluşturacağımız hesabınıza taşıyabiliriz.
  • * Web hosting kontrol ve yönetim paneli ile kendi başınıza eposta hesaplarınızı oluşturabilir, ftp şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir, şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.
  • * Bütün web hosting paketleri ile birlikte türkçe webmail desteği sağlanmaktadır.
  • * Kullandığınız web hosting ürününüzde barınan web sitenize aynı içeriği görüntüleyen, sınırsız sayıda alan adı / domain yönlendirebilirsiniz. Bu sayede yönlendirmiş olduğunuz alan adına / domaine erişildiğinde mevcut web siteniz açılacaktır.
  • * Web siteniz için SSL sertifikası kullanmak istediğinizde, SSL sertifikanızın kurulumu , ve SSL sertifikanızın çalışması için gerekli özel IP adresi ve diğer tüm gereksinimleriniz ücretsiz olarak tarafınıza sağlanmaktadır.
KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.