Özgün Web Sitesi

Özgün web sitesi tasarımı, birbirinin kopyası olmayan, firmanızı veya kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak şekilde tasarlanmış profesyonel web sitelerine denir.


Butonlar, arkaplan, yazı karakterleri, renk uyumu ve akla gelen herşey sizi temsil edecek şekilde yapılandırılır. Site yapım aşamasında iken tasarıma müdahale etme, isteklerinizi belirtme hakkınız vardır. Hazır şablon sitelerden, templatelerden ve hazır script sitelerden (Wordpress, Joomla, vb.) ayıran en önemli farklardan birisi sizin için kullanılmış olan yaratıcılıktır.

Hazır şablon, template siteler 1 saat içerisinde tasarlanarak müşterinin hizmetine sunulmaktadır. Hiçbir emek sarfedilmez. Dolayısı ile çok ucuz fiyatlara aynı tasarım binlerce kişi veya kuruluşa satılmaktadır. Satın alan firmalar da bu şablonlardan pek fazla getiri elde edemez.

Özgün web sitelerinin tasarımları ise proje türüne göre günler veya aylar sürebilir. Büyük bir emek ve bilgi gerektirir. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtır. En önemlisi tasarım bittikten sonra size büyük bir prestij ve yeni müşteriler kazandırır.

Bugün çok uygun fiyatlara hazır web sitesi şablonları satan firmalar olduğu bir gerçektir. Çok basit görsellere sahip bu şablonlarda aynı tasarım binlerce kişiye satılmakta ve site ortalama 1 saat içerisinde yayına hazır hale getirilmektedir. Kimi küçük işletmeler için bu mükemmel bir çözüm olsa da birbirinin aynı ve taklit istemeyen, kurumsal bir kimlik kazanmak isteyen şirketler için iyi bir çözüm değildir. Hazır şablonları satan bazı web tasarım firmaları, sitenin yazılımına yeteri kadar hakim olamadığı için ileride siteyi geliştirmek istediğinizde istek ve taleplerinize cevap veremeyebilir. Ve size bir başka hazır paket seçeneğini sunarak çözüm önerebilir. Web tasarım ve yazılım bilgisi yeterli düzeyde olmayan web tasarımcıları genellikle hazır şablonları kullanmayı tercih ederler. Bazıları ise işin kolayına kaçarak, hiçbir emek harcamadan, işi bir an önce bitirip paranızı alabilmek adına size böyle bir çözüm üretmiş olabilir.

Hazır şablonların bir diğer dezavantajı ise arama motorları tarafından pek fazla sevilmemesidir. Beklentiler içinde ve büyük bir hevesle kurdurduğunuz web siteniz size hiçbir geri dönüş sağlamayabilir. Diyalog Web Tasarım olarak bizim hedefimiz müşterimizi kendi kulvarında rakiplerine oranla en üste yerleştirmektir. Biz, sizin ihtiyaçlarınızı, yönünüzü ve internet pazarlama stratejinizi göz önünde bulundurarak, tam olarak sizin için bir nakış işçisi titizliğiyle hazırlanan özel web sitesi tasarımları sunmaktayız.

Sadece sizin için özel hazırlanmış bir web sitesi tasarımı sizin markanızın ve görsel kimliğinizin bir uzantısıdır.

KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.