Web Sitesi Güncelleme

Web sitesi güncelleme hizmetimiz, mevcut sitenizin üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri kapsamaktadır.


Bir web siteniz var fakat nasıl güncelleneceğinizi bilmiyorsanız, ya da buna ayıracak zamanınız yok ise profesyonel bir ekiple çalışmaya ne dersiniz?

Bir web sitesi yaptırdıktan sonra, zaman içerisinde bir takım yeniliklere ihtiyaç duyarsınız. Bu talepler, yeni ürün eklemek, içerik değişikliği, yeni referanslar, haberler, duyurular, kampanyalar, tasarım hatta genel bir değişiklik olabilir. Tüm bu konularda web sitesi güncelleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Web siteniz hazırlanıp size teslim edildikten sonra güncel tutulması bir gerekliliktir. Güncelleme sıklığı sitenizin mevcut yapısına göre, günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olabilir. Bu sayede sitenizi sürekli ziyaret eden kullanıcıları sıkmamış ve arama motorlarında web sitenizin daha fazla ziyaret edilmesini sağlamış olursunuz.

Tasarım Güncellemeleri

Web sitenizin genel olarak görsel grafiklerinin değişikliği anlamına gelir. Tasarım konusunda komple bir değişiklik yapabileceğiniz gibi, mevcut tasarım korunarak belirli grafiklerin değiştirilmesi veya eklenmesi işlemleride olabilir.

İçerik Güncellemeleri

Web sitenizde yer alan yazılı metinlerin değiştirilmesi, yeni ürün ekleme, yeni sayfa oluşturma değişikliklerini kapsar.

Yazılım Güncellemeleri

Web sitenizin tasarım ve içeriği korunarak, istediğiniz program ve yazılımların web sitenize aktarılması değişikliğini kapsar. Örneğin; Döviz kuru, anket, haber ve duyuru sistemi, vb. modüllerin sitenize kurulması gibi.

Veritabanı Güncellemeleri

Sitenizin alt yapısı yeni sayfalar ve özellikler eklemeye uygun olmayabilir. Bu durumda veri tabanının yeniden yapılandırılması ve ona uygun yazılım ile sayfaların düzenlenmesi gerekir. Bu durumda bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.