Dijital Katalog

Web sitenize entegre edeceğimiz bir dijital katalog ile ürünlerinizi müşterilerinize 7/24 saat etkileyici olarak sunabilirsiniz.


E-katalog, batılı ülkelerde örneklerine rastladığımız online ürün kataloglarının Türkiye'deki ilk ve tek örneğidir. Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet veren e-katalog, detaylı teknik bilgi ve dokümanları, ürün seçiminde karar verici konumdaki kişilerle ve kullanıcılarla buluşturur.

Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet verir. Firma ve ürün bazında gelişmiş arama seçenekleriyle sektörde faaliyet gösteren firmaların ürettiği ya da tedarik ettiği ürün ve markalara hızlı erişim sağlar. Güncel bilgi içerir.

Zaten bir baskı kataloğunuz varsa, pdf formatında hazırlanmış dökümanlarınızı bize ileterek kolaylıkla dijital katalog sahibi olabilirsiniz. Eğer daha önceden tasarlanmış bir baskı kataloğunuz yoksa bize vereceğiniz yüksek kalite resimlerle biz tasarımını gerçekleştiriyoruz.

Baskı kataloglar ile sadece firmanıza gelen veya katalog dağıtımı yaptığınız kitlelere ulaşabilirsiniz. Dijital katalog ise çok daha hesaplı ve kalıcı bir yöntemle size dünyanın her yerinden müşteriye ulaşma imkanı sağlar.

Neden Dijital Katalog?

Dijital katalogların en büyük özelliği prestijli olmasıdır. Baskı kataloglarına göre çok daha fazla bilgi sığdırabilirsiniz. İstediğiniz bilgiye tek tıklama ile ulaşma imkanı verirsiniz. Görselliği zenginleştirilmiş bir dijital katalog müşterileriniz tarafından sıkılmadan en ince detayına kadar incelenir.

  • * Dijital katalog ile hedef kitlenize daha çabuk ulaşırsınız
  • * Sınırsız sayıda sayfa ekleyebilirsiniz.
  • * Web sitenizde sürekli yayındadır, müşterileriniz dilediği saatte online kataloğunuza ulaşabilirler. Zaman meftumu yoktur.
  • * Güncelleme, yenileme gerektiği zaman kolaylıkla ve çok ekonomik olarak düzenlenir.
  • * Bir anda dijital katalog linkinizi binlerce müşterinizin mail adresine göndererek e-kataloğunuza tıklamalarını sağlayabilirsiniz.
  • * Dijital broşürünüz, hiçbir zaman eskimez yıpranmaz sürekli elinizin altındadır.

Tercih Sebeplerinden Bazıları

  • * Doğayı daha çok korur. Dijital formattaki kataloğunuz için hiç ağaç kesilmez.
  • * Kataloğunuzda sayfaları büyütebilir detay görebilirsiniz.
  • * Sayfalar arasında geçiş yapabilir, istediğiniz sayfaya rahatça ulaşabilirsiniz.
KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.