DİYALOG İNTERAKTİF MEDYA HİZMETLERİ

Değerlerimiz

“En büyük değerin insan olduğunu ve yapılan her işin insan yaşamına değer katmak için olduğunu biliyoruz…”

  • * İşlerde; doğru teşhis, doğru strateji, doğru proje ile zamanında ve hızlı sonuçlarla kazanılan verimli kişi ve kurumlar ile "mutlu müşteri-gülen müşteri odak noktamızdır.
  • * Kullanılan teknolojiler ile kişi ve kurumların internet işlerinde her aşamada yanlarında olmak; güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak.
  • * Üretilen çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermek ve proje sonrası destek sorununu süreklilik sayesinde çözme odaklı anlayış içinde bulunmak.
  • * Marka bilinci, tüm işlerde beğeni odaklı çalışma prensibine sahip olmak.
  • * Telekomünikasyon kurumu'nun yüklediği yasal sorumluluklar dışında, teknik ve ahlaki boyutta sorumluluk almak, ülkemizin internet teknolojileri alanındaki ilerleyişine katkıda bulunmak.
  • * Müşteriyi direkt anlatan ve kullanıcının direkt anladığı işe yarayan web siteleri oluşturmak.
  • * Müşterinin yanında olmak, beraberce işi sahiplenmek, doğru proje oluşturmak ve en uygun çözümü sunmak.
  • * Müşterileri zamanında bilgilendirmek ve doğru çözümlere ulaştırmak değerlerin birinci koşuludur.
  • * Yeni teknolojileri kullanarak ve geliştirerek elde edilen ürün ve yeniliklerle kurumsal müşterilerin temel süreçlerine rekabetçi katma değer sağlamak, bireysel müşterilerin günlük hayatlarını kolaylaştıracak ve yaşamlarına değer katacak çözümler sunmak.
  • * Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmek, müşterilerin lehine en uygun çözümleri bulmak ve en hızlı şekilde uygulamak.
Biz Kimiz?

Diyalog Interaktif Medya Hizmetleri, internet teknolojisi ve çözümleri konularında müşterilerine başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman şirketleri arasında yer alan, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen saygın kimlik sahibi olmak.

Misyonumuz

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de Bilişim Sektörü’ne öncülük etmektir.

Projeniz hakkında detaylı bilgi almak için hemen şimdi arayın! İletişim

KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.