DİYALOG İNTERAKTİF MEDYA HİZMETLERİ

Vizyonumuz

Türkiye’nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman şirketleri arasında yer alan, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen saygın kimlik sahibi olmak.

  • * Müşteri ihtiyaçlarına çözümler üretebilen,
  • * En uygun fiyat & kalite dengesini yakalayan,
  • * İleri teknoloji kullanarak, müşteri memnuniyetini sağlayan,
  • * Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eden,
  • * Kalite anlayışımız ile tecrübemizi birleştirerek, hizmet politikamızı kalitemizi düşürmeksizin, sürekli hale getiren bir şirket olabilmektir.
Biz Kimiz?

Diyalog Interaktif Medya Hizmetleri, internet teknolojisi ve çözümleri konularında müşterilerine başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman şirketleri arasında yer alan, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen saygın kimlik sahibi olmak.

Misyonumuz

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de Bilişim Sektörü’ne öncülük etmektir.

Projeniz hakkında detaylı bilgi almak için hemen şimdi arayın! İletişim

KISACA "DİYALOG"

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Diyalog İnteraktif Medya Hizmetleri, müşterilerine internet konulu iş alanlarında çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konusunda profesyonel çalışma ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılım seçenekleri sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Projeleriniz hakkında fiyat teklifi taleplerinizi bize buradan iletebilir, detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Anafartalar Mah. Mehmet Karagöz Cad. Uçar Ticaret Merkezi No:5/244 Ulus/Ankara
Gsm: 0552 483 97 20
Email: diyalog@hotmail.com

© Diyalog 2018 - Tüm hakları saklıdır.

PROJENİZİ MASAYA YATIRALIM

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Web projenizi ertelemeyin. Hemen şimdi teklif isteyin, en kısa zamanda projenizi teslim edelim.


SİZİ TANIYALIM
PROJE DETAYLARI
TASARIM NOTLARI
Güvenlik Kodu

Gizlilik Politikası:  Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız. Projenizle ilgili olarak yalnızca sizinle iletişime geçeceğiz.