Diyalog Web Tasarım Facebook Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım You Tube Sayfası
Diyalog Web Tasarım Linkedin Sayfası
"Farklı Olanlar Kazanır!.." 0535 246 35 56   Başarılarımız  
Ana Sayfa iletişim Web Tasarım Haberleri Referanslarımız
 
Ana Sayfa İletişim Haberler Referanslar
Broşür Web Sitesi
BURADASINIZ » Ana Sayfa » Web Tasarım » Broşür Web Sitesi
Web Tasarım
Dinamik Web Sitesi
Statik Web Sitesi
Mobil Web Sitesi Tasarımı
Flash Web Sitesi
Broşür Web Sitesi
Micro Web Sitesi
Web Sitesi Güncelleme
Özgün Web Sitesi Tasarımı
Responsive Web Design
 
HABERLER & DUYURULAR

 

 
Broşür Web Sitesi

Broşür Web SitesiSadece yeni bir ürünü tanıtmak için yeni bir web sayfası oluşturmak isteyebilirsiniz. Ya da firmanızı tek sayfalık web siteleri ile çok ucuza internette tanıtabilirsiniz.

Broşür web siteleri, yeni çıkan bir ürünün tanıtımı için özel olarak hazırlanmış tasarımlardır. Kartvizit web sitesi olarak da adlandırılır. Zaten bir web siteniz var fakat yeni ürününüz için ayrı bir web sitesi oluşturmak isteyebilirsiniz. Bunun için yeni ürününüze ait bir hosting ve alan adı tescili yaptırarak broşür niteliğinde bir web sayfası tasarlatabilirsiniz.

Broşür web siteleri küçük işletmeler için ekonomik bir çözümdür. İnternet üzerinden tanıtıma ihtiyacı olmayan firmaların (bakkal, küçük çaplı fast food, piknik evi, vb. ) email hesabı oluşturma ve prestijleri için kullanılan bir yöntemdir.

Broşür web siteniz başlangıç olarak tek sayfalık tasarlansa bile, ileride sayfa sayısını arttırmak mümkündür. Böylece gelişmiş bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Yapmış olduğumuz broşür web sitesine facebook hesabınızı entegre ederek ürün tanıtım ve site trafiğini arttırabilirsiniz.

Alo Web Tasarım