Diyalog Web Tasarım Facebook Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım You Tube Sayfası
Diyalog Web Tasarım Linkedin Sayfası
"Farklı Olanlar Kazanır!.." 0535 246 35 56   Başarılarımız  
Ana Sayfa iletişim Web Tasarım Haberleri Referanslarımız
 
Ana Sayfa İletişim Haberler Referanslar
Mobil Web Sitesi Tasarımı
BURADASINIZ » Ana Sayfa » Web Tasarım » Mobil Web Sitesi Tasarımı
Web Tasarım
Dinamik Web Sitesi
Statik Web Sitesi
Mobil Web Sitesi Tasarımı
Flash Web Sitesi
Broşür Web Sitesi
Micro Web Sitesi
Web Sitesi Güncelleme
Özgün Web Sitesi Tasarımı
Responsive Web Design
 
HABERLER & DUYURULAR

 

 
Mobil Web Sitesi Tasarımı

Mobil Web Sitesi TasarımıMobil cihazların yaygın kullanımı, mobil web sitesi tasarımını günümüzde gereklilik haline getirmiştir.

Masaüstü sitenizi cep telefonunda görüntüleyebilmeniz, sitenizin mobil cihazlara uygun olduğu anlamına gelmez. Mobil siteler, mobil cihaz kullanıcılarının gereksinimleri dikkate alınarak küçük ekranlara göre tasarlanır. Mobil cihazlara uygun bir site, işletmenizin müşterilerle bağlantı kurmasına ve dönüşüm elde etmesine yardımcı olabilir.

Web siteleri genelde, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarında görünecek şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde Wireless ve 3G teknolojileri ile cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda internet kullanımın oranının artmasıyla, mobil web sitelerine olan ihtiyaç yükselmiştir.

Cep telefonu ekranlarının daha küçük olması nedeniyle web siteleri rahat görünememektedir. Bu yüzden web sitenizin ziyaretçileri cep telefonları ile daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu, sadeleştirilmiş arayüze ihtiyaç duyarlar. Web sitenize girişler cep telefonlarından yapıldığında otomatik olarak mobil tasarımlı web sitenize yönlendirilecek şekilde düzenlemeler yapıyoruz. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarından girişlerde ise normal web siteniz açılacaktır.

IPhone, BlackBerry, Symbian, Android, Windows Mobile vs. gibi platformlara uygun mobil web siteleri oluşturuyoruz. Sunduğumuz mobil web sitesi çözümlerimizle, kullanıcılara ürün ve hizmetlerinizi kesintisiz ve hareketli olarak herhangi bir telefondan görüntülenebilme imkanını sunmuş oluyorsunuz.

Alo Web Tasarım