Diyalog Web Tasarım Facebook Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım You Tube Sayfası
Diyalog Web Tasarım Linkedin Sayfası
"Farklı Olanlar Kazanır!.." 0535 246 35 56   Başarılarımız  
Ana Sayfa iletişim Web Tasarım Haberleri Referanslarımız
 
Ana Sayfa İletişim Haberler Referanslar
3D Modelleme
BURADASINIZ » Ana Sayfa » 3D Tasarım » 3D Modelleme
3D Tasarım
3D Animasyon
3D Modelleme
Flash Animasyon
 
HABERLER & DUYURULAR

 

 
3D Modelleme

3D Modelleme3D Türkçesi 3 boyut anlamına gelen 3 dimension (boyut) demektir. Geniş anlamda 3 boyutun olması demek yüksekliğin, derinliğin, genişliğin olmasıdır.

Günümüzde bilgisayar destekli 3d çizim (3d modelleme) ve görselleştirme teknikleri oldukça geniş imkanlar sunmaktadır. Yeni fikirler, günümüzün rekabet ortamında cazip ve gerçekçi proje sunumlarının yolunu açmaktadır. Bununla birlikte; yapım sürecindeki zaman alıcı ve maliyetleri artıran uygulamalara daha başlamadan planlama veya tasarım evresinde çözüm imkanı yaratmaktadır. Ayrıca; projenin pazarlanması aşamasında müşteride oluşabilecek olumsuz düşünceleri ortadan kaldırarak avantaj sağlamaktadır.

Dış cephe, iç mekan, prefabrik, ticari ve yaşamsal yapıları kapsayan tüm 3d mimari görselleştirme projeleri ve endüstriyel ürünlerin modellenmesi ile 3 boyutlu modelleme ve animasyonun ihtiyaç duyulduğu tüm alanlarda hizmet verilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü sağlamak, ekip çalışmasını benimseyerek, işi tam ve zamanında teslim etmek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hissettirmek hedefimizdir. Büyük emek harcayarak hayata geçirmeyi düşündüğünüz projelerinizin en doğru şekilde sunumlarının yapılmasında ihtiyacınız olan tüm konularda uygun çözümlerle yanınızdayız. Lütfen projeleriniz için fiyat teklifi isteyiniz.

3D Mimari Modelleme

Mimari projelerinizin; dış cephe, iç mekan ve çevre düzenlemelerinin (3d çizim ve animasyon teknikleri kullanılarak) 3d modelleme ve gerçeğe en yakın görüntü kalitesinde görselleştirilmesi ile elde edilecek etkileyici sunumlar ile daima bir adım önde olabilirsiniz.

3D Endüstriyel Modelleme

Üretimi planlanan veya halihazırda üretilmekte olan endüstriyel ürünlerinizin (mobilya, araç, makina vb.) tasarımının veya üzerinde yapılması planlanan değişikliklerin gerektiğinde ambalajlı halinin gerçekte nasıl görüneceğini, 3 boyutlu modelleme tekniği ile önceden görme ve ürünü tanıtım imkanı sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü sağlamak, ekip çalışmasını benimseyerek, işi tam ve zamanında teslim etmek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hissettirmek hedefimizdir. Büyük emek harcayarak hayata geçirmeyi düşündüğünüz projelerinizin en doğru şekilde sunumlarının yapılmasında ihtiyacınız olan tüm konularda uygun çözümlerle yanınızdayız.

Alo Web Tasarım