Diyalog Web Tasarım Facebook Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım You Tube Sayfası
Diyalog Web Tasarım Linkedin Sayfası
"Farklı Olanlar Kazanır!.." 0535 246 35 56   Başarılarımız  
Ana Sayfa iletişim Web Tasarım Haberleri Referanslarımız
 
Ana Sayfa İletişim Haberler Referanslar
Insert Tasarımı
BURADASINIZ » Ana Sayfa » Grafik Tasarım » Insert Tasarımı
Grafik Tasarım
Logo Tasarımı
Broşür Tasarımı
Katalog Tasarımı
El İlanı - Flyer Tasarımı
Insert Tasarımı
Afiş Tasarımı
Kartvizit Tasarımı
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
 
HABERLER & DUYURULAR

 

 
Insert Tasarımı

Insert TasarımıInsert; perakende sektöründe satış yapan firmaların müşterileriyle iletişim kurduğu, etkili reklam ve promosyon materyalleridir.

Şirketlerin, indirim ürünlerini, çeşitli kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır. Kısa sürede hazırlanabilmeleri, düşük maliyetleri, derhal sonuç üretebilmeleri tercih sebebidir.

Özellikle satışların arttırılması adına ürün kalitelerinin arttırılması kadar insert basımı da önemlidir. İyi lanse edilemeyen ürün ve kampanyaların diğerlerinden hiçbir farkı yoktur.

Firmalar sürekli yeni ürünlerini piyasaya sürerler. Bu ürünlerin duyurulması satışlar açısından en önemli süreçtir. Bu yüzden kısa aralıklarla insert basımına ihtiyaç duyulmaktadır. Süreli yayınlar olan insertler maliyet olarakta uygun fiyatlı olmalıdırlar. Daha ekonomik ince gramajlı kağıt seçimi bunun en önemli nedenidir.

Tek yapraklı olabileceği gibi birden çok sayfa insertlerde ihtiyaca yönelik basılabilir. Insertler, ebat olarak A4 (21x29.7 cm) olarak standartlaşmış ve hemen her perakendeciye uygun olarak benimsenmiştir. Yine insertler de benimsenen sayfa sayıları 2 ve üzerine ilave 4'er sayfa olarak üretilmektedir.

Alo Web Tasarım