Diyalog Web Tasarım Facebook Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım You Tube Sayfası
Diyalog Web Tasarım Linkedin Sayfası
"Farklı Olanlar Kazanır!.." 0535 246 35 56   Başarılarımız  
Ana Sayfa iletişim Web Tasarım Haberleri Referanslarımız
 
Ana Sayfa İletişim Haberler Referanslar
El İlanı - Flyer Tasarımı
BURADASINIZ » Ana Sayfa » Grafik Tasarım » El İlanı - Flyer Tasarımı
Grafik Tasarım
Logo Tasarımı
Broşür Tasarımı
Katalog Tasarımı
El İlanı - Flyer Tasarımı
Insert Tasarımı
Afiş Tasarımı
Kartvizit Tasarımı
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
 
HABERLER & DUYURULAR

 

 
El İlanı - Flyer Tasarımı

El İlanı - Flyer TasarımıEl ilanları, tanıtım ve duyurularınızda kullanabileceğiniz, tek sayfadan oluşan en hesaplı reklam araçlarıdır.

El ilanları, işletmelerin kampanyalarını, açılışlarını, hizmetlerini duyurmak için kullanılan ve genellikle A5 ve A4 kağıt ebatlarında kullanılan maliyeti düşük basılı reklam araçlarıdır. Etkili olabilmesi açısından dağıtılacakları alan çok önemlidir. Örneğin kozmetik ürünleri için reklam ajansına el ilanı bastıran bir şirket, bu ilanı erkeklere vermesi çok anlamsızdır. Dağıtımları ajans tarafından sağlanırsa daha çok kitleye ulaşma imkânı vardır.

Tek veya çift taraflı baskı yapılabilir. Her ne kadar maliyetleri düşük miktarda etkilese de, sayfanın arka tarafının boş kalması anlamsızdır. Tasarımı kolay ve net olmalıdır. En iddialı olduğunuz ve ses getirecek olay, çarpıcı bir şekilde, büyük puntolarla vurgulanmalıdır. Yapılacak vurgu ne kadar net olursa reklam o kadar amacına ulaşmış olur. 1.hamur ve kuşe kâğıt en çok tercih edilen kâğıtlardır. Kampanyanın amacına ulaşması için yüksek sayıda baskı yapılmalıdır.

Kurumsal kimlik çalışmasının bir parçası olarak düşünülen el ilanlarının basılı olarak hazırlanması, görsel açıdan zenginliği ve firmaya ait ürün ya da hizmetlerle ilgili detaylı bilgilere yer vermesi nedeniyle, firma tanıtımı ve reklamı açısından olmazsa olmaz bir gerekliliktir.

Alo Web Tasarım