Diyalog Web Tasarım Facebook Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım You Tube Sayfası
Diyalog Web Tasarım Linkedin Sayfası
"Farklı Olanlar Kazanır!.." 0535 246 35 56   Başarılarımız  
Ana Sayfa iletişim Web Tasarım Haberleri Referanslarımız
 
Ana Sayfa İletişim Haberler Referanslar
Broşür Tasarımı
BURADASINIZ » Ana Sayfa » Grafik Tasarım » Broşür Tasarımı
Grafik Tasarım
Logo Tasarımı
Broşür Tasarımı
Katalog Tasarımı
El İlanı - Flyer Tasarımı
Insert Tasarımı
Afiş Tasarımı
Kartvizit Tasarımı
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
 
HABERLER & DUYURULAR

 

 
Broşür Tasarımı

Broşür TasarımıBroşürler ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunmak isteyen işletmeler için önemli ve etkili bir pazarlama aracıdır.

Broşür, işletmelerin en fazla başvurduğu tanıtım ve reklam araçlarından biridir. İyi tasarlanmış bir broşür, size yeni müşteriler kazandıracağı gibi işinizi müşterilerinize daha etkili yansıtabilmenize olanak sağlar.

Broşürler farklı alanlarda kullanılabilirler. Gerek tasarım ebatları, gerek kalitesi, gerekse baskı adedine göre diğer reklam araçlarına göre daha fazla çeşitlilik gösterirler. Kataloglar kadar detaylı içerik barındırmadıklarından, tanıtımı yapılacak ürün veya hizmetin temel noktaları vurgulanarak iyi tasarlanmış olmaları gerekmektedir. Amacına uygun tasarlanmamış bir broşür müşterilerinizi etkileyemeyeceği gibi, paranızı çöpe atmak demektir.

Günlük yaşantımızda herhangi bir yerde elimize sıkıştırılan broşürler, ilgi çekecek şekilde tasarlanmamışsa, içerisindeki bilgi ne kadar önemli olursa olsun hedef kitle tarafından dikkate alınmazlar.

Etkili bir sunum sırasında müşteriye kendinizi, hizmetinizi veya ürününüzü anlatırken verdiğiniz broşürler de detayları ve unuttuğunuz şeyleri anlatacaktır. Amacına uygun olarak hazırlanan bu araçlar etkili bir reklam yapmanıza olanak sağlayacaktır. Fark edilmek veya rakiplerinizden olan farkınızı ortaya koymak istiyorsanız, iyi hazırlanmış kaliteli baskılara ve çarpıcı dizaynlara ihtiyacınız var demektir.

Broşür Çeşitleri

  • A4 Çift Yüz Tek Kırım Broşür
  • A4 Çift Yüz İki Kırım Broşür
  • A3 Tek Kırım Broşür
  • A4 – 8 Sayfa Bülten Broşür
  • A5 Broşür
Alo Web Tasarım