Diyalog Web Tasarım Facebook Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım You Tube Sayfası
Diyalog Web Tasarım Linkedin Sayfası
"Farklı Olanlar Kazanır!.." 0535 246 35 56   Başarılarımız  
Ana Sayfa iletişim Web Tasarım Haberleri Referanslarımız
 
Ana Sayfa İletişim Haberler Referanslar
Dijital Katalog E-Katalog
BURADASINIZ » Ana Sayfa » Dijital Katalog
Dijital Katalog
Neden Dijital Katalog?
 
HABERLER & DUYURULAR
 
Dijital Katalog

Web sitenize entegre edeceğimiz bir dijital katalog ile ürünlerinizi müşterilerinize 7/24 saat etkileyici olarak sunabilirsiniz.

E-katalog, batılı ülkelerde örneklerine rastladığımız online ürün kataloglarının Türkiye'deki ilk ve tek örneğidir. Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet veren e-katalog, detaylı teknik bilgi ve dokümanları, ürün seçiminde karar verici konumdaki kişilerle ve kullanıcılarla buluşturur.

Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet verir. Firma ve ürün bazında gelişmiş arama seçenekleriyle sektörde faaliyet gösteren firmaların ürettiği ya da tedarik ettiği ürün ve markalara hızlı erişim sağlar. Güncel bilgi içerir.

Zaten bir baskı kataloğunuz varsa, pdf formatında hazırlanmış dökümanlarınızı bize ileterek kolaylıkla dijital katalog sahibi olabilirsiniz. Eğer daha önceden tasarlanmış bir baskı kataloğunuz yoksa bize vereceğiniz yüksek kalite resimlerle biz tasarımını gerçekleştiriyoruz.

Baskı kataloglar ile sadece firmanıza gelen veya katalog dağıtımı yaptığınız kitlelere ulaşabilirsiniz. Dijital katalog ise çok daha hesaplı ve kalıcı bir yöntemle size dünyanın her yerinden müşteriye ulaşma imkanı sağlar.

Alo Web Tasarım