Diyalog Web Tasarım Facebook Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım You Tube Sayfası
Diyalog Web Tasarım Linkedin Sayfası
"Farklı Olanlar Kazanır!.." 0535 246 35 56   Başarılarımız  
Ana Sayfa iletişim Web Tasarım Haberleri Referanslarımız
 
Ana Sayfa İletişim Haberler Referanslar
Web Seo Site Optimizasyonu
BURADASINIZ » Ana Sayfa » Web Seo
Web Seo
Arama Motoru Optimizasyonu
Sef Url Ve Önemi
Google İlk Sayfa
3 SEO Kuralı
SEO Gözlemi
 
HABERLER & DUYURULAR
 
Web Seo

Kazanmak için bir web sitesi kurdurdunuz. Fakat sitenize hiç ziyaretçi gelmiyor. Web SEO çözümlerimizden yararlanmaya ne dersiniz?

Internet sitesi yaptıran her işletme mutlaka yeni müşteriler elde ederek kazanmayı hayal eder. Internet üzerinden satışlarının artacağını düşünür. Fakat kısa süre içerisinde yaptırmış olduğu siteye ulaşılamadığını, arama motorlarında çıkmadığını fark eder. Bu durumda ya arama motorlarına sponsor reklam verecek ya da bir Web SEO uzmanı ile tanışacaktır.

Ülkemizde en çok kullanılan arama motoru Google'dır. Google sponsor reklam fiyatlarını incelediğimiz zaman seçeceğiniz kelime türüne göre tıklama başına ortalama 0,25 - 0,50 kr. ödenmektedir. Yani sitenizin bir günde 100 defa tıklanması 25-50 TL gider demektir. Bu rakamı aylığa döktüğümüz zaman 3000 tıklanma için 750-1500 TL arası bir reklam gideri elde edersiniz.

Peki ya hiç geri dönüş olmazsa? Ya da geri dönüşler beklediğiniz kadar tatminkar değilse?

Web sitesinin arama motorlarında üst sıralara yerleşmesi ile ilgili toplumumuz arasında yanlış söylentiler mevcuttur. Bunlardan bir tanesi tıklanma sayısı ile ilgilidir. "Web siteniz ne kadar çok tıklanırsa arama motorlarında daha üst sıralara çıkarsınız" gibi. Zaten arama motorlarında bulunmayan bir web sitesinin tıklanmasına imkan yoktur! Önemli olan çok tıklanmak değil, doğru hedef kitleye ulaşabilmektir. Örneğin; Günlük 100 ziyaretçi alan fakat 2-3 geri dönüş sağlayan bir web sitesinden, günlük 20 ziyaretçi alarak 10 geri dönüş sağlayan bir web sitesi çok daha başarılıdır. Çünkü potansiyel müşteriyi yakalayabilmek çok daha önemlidir.

Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin ilgili kelimelerde arama motorlarında bulunabilmesi için eksiklerinin giderilmesi demektir. Çıkmak istediğiniz kelimenin zorluk derecesine göre sitenizin komple yenilenmesi gerekebilir. Doğru kodlama ve istikrarlı çalışmalar gerektirir. Bir gecede zirveye yerleşmeyi beklemeyin. Genel olarak herkes, ilgili kelime ile yapılan aramalarda birinci sayfada, hatta birinci sayfa ilk sırada yer almak ister. Bunu başarabilmek ancak sitenizin iyi optimize edilmesi ve süreklilik ile mümkündür.

Yapmış olduğumuz tüm web siteleri standart SEO çalışması yapılmış olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Tasarladığımız tüm web siteleri mutlaka arama motorlarında ilgili kelimelerde ilk sayfada bulunmaktadır. Kök kelime de milyonlarca site arasından ilk sayfaya yerleşebilmek gelişmiş bir SEO çalışması ile mümkündür.

Web SEO çözümlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçin. Sizi çok daha hesaplı ve kalıcı çözümlerimizle, sürekli reklam giderlerinden kurtaralım.

 

Unutmayın! Yanlış SEO çalışmaları neticesinde web siteniz tümüyle Google dizininden çıkarılabilir!...

Alo Web Tasarım