Diyalog Web Tasarım Facebook Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım Twitter Sayfası
Diyalog Web Tasarım You Tube Sayfası
Diyalog Web Tasarım Linkedin Sayfası
"Farklı Olanlar Kazanır!.." 0535 246 35 56   Başarılarımız  
Ana Sayfa iletişim Web Tasarım Haberleri Referanslarımız
 
Ana Sayfa İletişim Haberler Referanslar
Web Tasarım Web Sitesi
BURADASINIZ » Ana Sayfa » Web Tasarım
Web Tasarım
Dinamik Web Sitesi
Statik Web Sitesi
Mobil Web Sitesi Tasarımı
Flash Web Sitesi
Broşür Web Sitesi
Micro Web Sitesi
Web Sitesi Güncelleme
Özgün Web Sitesi Tasarımı
Responsive Web Design
 
HABERLER & DUYURULAR
 
Web Tasarım

Web sitesi, günümüz teknolojisinde, internet aracılığı ile ürün, firma, marka tanıtımınızı çok daha hesaplı olarak daha fazla müşteri kitlesine ulaştırmanızı sağlar.

Web sitesi, sanal reklamcılığın en önemli tanıtım araçlarından biridir. Firmanız açısından iyi tasarlanmış, görsel ve içerik olarak iyi lanse edilmiş bir web sitesi size yeni müşteriler kazandıracak, satışlarınızı arttıracaktır.

Günümüzde internet kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmakta olup, insanlar alışverişlerini internet üzerinden yapmaktadır. Bu da firmalar için ciddi bir tanıtım ve satış kapısı olarak önümüze çıkmaktadır. Ya da hizmet sektöründe hizmet veren firmalar (Tesisatçı, dekorasyoncu, oto tamir & bakım, matbaa, v.b.) internet ortamında ihtiyaç sahibi insanlar tarafından sorgulandığında bulunabilirliği açısından ticari anlamda daha fazla kazanma şansı yakalayabilmektedirler.

Web sitesi sahibi firmalar arasında yaptığımız araştırmalar neticesinde %90 oranında işletmenin web sitesinden geri dönüş sağlayamadığını farkettik. (Yani her 10 kişiden 9 u şikayetçi) İşletmelerin, sahip oldukları web sitesi şikayetleri arasında 1. sırada arama motorlarında (Google, Yahoo, Msn, Bing, Yandex, vb.) çıkmadıkları yer almaktadır. 2. Sırada karmaşık ve renk uyumu olmayan "tasarım", 3. sırada ise tanıtım için yetersiz seviyede "içerik" bulunmaktadır.

Her zaman söylüyoruz; "Arama motorlarında çıkmayan ve sadece sahibinin ziyaret ettiği bir web sitesi size çok fazla birşey kazandırmaz." Size kazandıracağı tek şey şirket yazışmalarında kullanabileceğiniz bir mail hesabı ve kartvizitleriniz üzerine bastıracağınız bir web sitesi adresidir. Ama kesinlikle yeni müşteri getirmeyecektir.

Aslında web tasarımcının işi, size siteyi tasarlamak, gerekli görsel resim ve videoları sitenizde yayınlamak, ürün tanıtım içeriklerini yazmak, vb. ibarettir. Görsel içerik ve tanıtım içeriğini web sitesini yaptıran kişi veya kuruluş web tasarımcısına sunmak zorundadır. Bir web tasarımcı, sizi Google'da veya diğer arama motorlarında çıkarmakla sorumlu değildir. Bu ayrı bir çalışma, uzun bir zaman ve büyük bir emek gerektirmektedir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi için web seo hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Web Tasarım konusunda neler yapıyoruz?

 • Özgün web siteleri tasarlıyoruz (Benzeri olmayan, emek gerektiren çalışmalar)
   
 • Özgün içerik yazıyoruz (Diğer sitelerden çalıntı, kopyala/yapıştır olmayan yazılar)
   
 • Standart arama motoru optimizasyonu (Firmanızı ilgilendiren kelimelerde bulunabilirliğinizi sağlıyoruz)
   
 • Dinamik Web siteleri tasarlıyoruz (Sürekli güncelleme gerektiren, içerik yönetim sistemi ile kolay yönetilebilen web siteleri)
   
 • Statik Web siteleri tasarlıyoruz (Firma ihtiyacınıza göre, çok sık güncellenmeyen daha ucuz maliyetli web siteleri)
   
 • Broşür Web siteleri tasarlıyoruz (Sadece bir ürün tanıtımı için açılmış tek sayfalık broşür niteliğinde web siteleri)
Alo Web Tasarım